Piętnaste Warszawskie Spotkanie z Permakulturą - Fundacja Kuchnia - 4 czerwca 2018

Kursy, warsztaty, wykłady, spotkania, permablitz

Moderatorzy: Wojciech Górny, Ben Lazar

Regulamin forum
Awatar użytkownika
Permisie
Administrator
Posty: 140
Rejestracja: czwartek 17 wrz 2015, 13:11

Piętnaste Warszawskie Spotkanie z Permakulturą - Fundacja Kuchnia - 4 czerwca 2018

Postautor: Permisie » niedziela 27 maja 2018, 22:47

To była wielka przyjemność i zaszczyt móc spotkać się aż czternaście razy z miłosnikami permakultury z Warszawy oraz jej bliższych i dalszych okolic (czasami tak dalekich jak Irlandia) ;)

W poniedziałek, 4 czerwca ostatnie już przed wakacjami, piętnaste spotkanie, na które zapraszają wspólnie Fundacja Kuchnia i Permisie.

Wrócimy do Was ponownie we wrześniu, a tymczasem, w ciągu lata, do zobaczenia na warsztatach praktycznych, konsultacjach, lub po prostu - towarzysko.Tytułem podsumowania, spotkanie odbędzie się pod hasłem "Permakultura od A do Z". Porozmawiamy o ponad dwudziestu tematach - technikach, koncepcjach, organizmach żywych, nierozerwalnie związanych z permakulturą lub mających w niej zastosowanie. Połączymy botanikę, technologię, projektowanie, ogrodnictwo i wiele innych dziedzin, omawiając poszczególne hasła, a na koniec spróbujemy przy użyciu metody losowych przyporządkowań odkryć nieznane nam dotąd ich wzajemne relacje, ich skutki oraz potencjalne korzyści z nich płynące. Będzie to na pewno ciekawy eksperyment, a zarazem praktyczna lekcja projektowania permakulturowego.Zapraszamy!https://www.facebook.com/events/174677803367992/

Wróć do „Wydarzenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości