Szkoła Projektowania Permakulturowego

Tu znajdziesz listę Absolwentów naszego Kursu PDC,
którzy zgodzili się na publikację swoich danych:
https://permisie.pl/absolwenci/

Szkoła Projektowania Permakulturowego

Realna Permakultura

Teoria i Praktyka – kursy w języku polskim.

https://permisiepl.teachable.com/

Co mówią nasi studenci:

Marcelina: Odczucia są bardzo pozytywne, nie jest to żadna domowa chałturka, ale świetnie zaplanowany i starannie zrealizowany projekt. Dużo ciekawych smaczków, które sprawiają, że już by się chciało kolejne wykłady. 

Elżbieta: Jestem zbudowana jakością tego wykładu, jego klarownością i uporządkowaniem. Bardzo mi to pomogło poukładać wiedzę, którą już miałam w odpowiednie szufladki 🙂 

Tomasz: Konkretna, usystematyzowana wiedza przedstawiona w bardzo przyjaznej formie, do tego świetne grafiki i ilustracje, aż miło się tego słucha i ogląda.

Paweł: Polecam najlepszego polskiego edukatora permakultury Wojtka Górnego i jego kurs na Teachable.

Wit: Pan Wojciech bardzo obrazowo oraz na wspaniałych przykładach w przystępnej formie przedstawia i rozszerza zagadnienia permakultury. Zachęcam do obejrzenia kursu. Zacznij zmianę od siebie!

https://permisiepl.teachable.com/

Klikając na link powyżej dowiesz się, jakie kursy oferujemy obecnie. Nasza przygoda z edukacją permakulturową online dopiero się zaczyna, jeżeli podoba Ci się to, co robimy, prześlij proszę link znajomym lub udostępnij w Social Media.

Dziękujemy!


Realna Permakultura – Stronę prowadzi Wojciech Górny. Certyfikat projektanta Permaculture Research Institute of Australia nr 6538