Twój Najlepszy Ogród Z MATTEM POWERSEM

Mam wielką przyjemność zaprosić Cię do obejrzenia trzech odcinków mini kursu permakulturowego ogrodnictwa autorstwa Matta Powersa. Kurs jest w języku angielskim, całość trwa około półtorej godziny.

Kim jest Matt? To autor, nauczyciel, ogrodnik, projektant permakultury, z którym znam się i współpracuję od lat. To autor pierwszych podręczników permakultury dla szkół, z których jeden miałem przyjemność przetłumaczyć na polski. Autor wielu internetowych kursów permakultury. Człowiek uczący jak jednocześnie żyć lepiej i w zgodzie z naturą. Zarażający niepowstrzymanym optymizmem i bakcylem permakultury.

Jeśli ciekawi Cię jego niezwykle barwna historia, poczytaj o nim tutaj

Łączy mnie z Mattem wspólna misja – chcemy, aby permakultura trafiła do jak największej liczby odbiorców, jak najszybciej. Wierzymy też, że każdy człowiek na Ziemi zasługuje na to, aby mieć swój własny, mały permakulturowy ogródek i zdrową żywność z niego, dla siebie i swojej rodziny.

Dlatego też już dziś, przekazujemy Ci za darmo ten mini kurs. Posłuchaj, co mówi Matt:

Matt zaprasza na kurs Twój Najlepszy Ogród

Zapisz się na naszą listę dystrybucyjną i otrzymaj darmowy dostęp do mini kursu "Twój Najlepszy Ogród z Mattem Powersem"! Kurs w języku angielskim.
Cenimy sobie Twoją prywatność! Twój adres email jest tu bezpieczny i nie będzie nigdy nikomu udostępniony bez Twojej zgody! Nie wysyłamy spamu, w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.
Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

Jeśli się zapisałeś, gratuluję świetnej decyzji. Witaj w gronie permakulturowych ogrodników!
Za chwilę otrzymasz ode mnie email z linkiem do pierwszej części kursu!
Miłego oglądania mini kursu Twój Najlepszy Ogród.

To jest dopiero początek naszych wspólnych działań, mamy z Mattem jeszcze wiele niespodzianek dla Ciebie w roku 2019 🙂 Chcemy, aby ten rok był przełomowy dla permakultury, aby dotarła ona wszędzie i do każdego. Jeżeli chcesz w tym nam dopomóc, udostępnij ten wpis znajomym.

Serdecznie Ci dziękuję za poświęcony czas. Z permakulturowym pozdrowieniem,

Wojciech Górny, Permisie.pl

Realna Permakultura – Stronę prowadzi Wojciech Górny. Certyfikat projektanta Permaculture Research Institute of Australia nr 6538