Dzielimy się nadmiarem

Tradycją zapoczątkowaną przez twórcę permakultury, Billa Mollisona i kontynuowaną przez jego następców jest to, że w każdej edycji kursu projektowania permakulturowego przeznacza się 2-3 miejsca dla osób, które bardzo by chciały taki kurs ukończyć, które bardzo by skorzystały z niego, których życie by on mógł odmienić, ale niestety nie stać ich na opłaty z tym związane.
Chociaż nasz kurs jest o niebo tańszy niż jego zagraniczne odpowiedniki, to pragnę kontynuować tą tradycję i ufundować darmowy dostęp do pełnego kursu projektowania permakulturowego PDC w sezonie 2022 dla dwóch osób.
Zastanawiam się, jak takie osoby wyłonić, bo często są to osoby które nie mają śmiałości poprosić, aby ktoś dał im coś za darmo. Może więc jeśli znasz osobę, która z przyjemnością ukończyłaby nasz kurs, która dołoży starań aby go ukończyć i dla której koszt zakupu naszego kursu byłby dużym obciążeniem, napisz do mnie dlaczego właśnie ta osoba powinna otrzymać od nas darmową „wejściówkę.”
Na rekomendacje czekam do końca lutego, można przesłać przez wiadomość na Facebooku lub na nasz adres email.


Dziękujemy za wszystkie prośby o darmowy dostęp do naszego kursu nadesłane w ciągu ostatnich dni. Wybaczcie, że nie odpisujemy każdemu, ale ich liczba to uniemożliwia. Wybór dwóch osób, którym podarowaliśmy kurs był bardzo trudny, ale trzeba było podjąć decyzję. Po długim namyśle, darmowy dostęp do kursu w edycji 2022 otrzymali:

Marta Król – dzielna mama, pasjonatka permakultury praktykująca we własnym siedlisku i marząca o tym, aby zostać projektantką po to, aby pomagać innym

Ostap Nožak – uczeń Ekologicznego Uniwersytetu Ludowego w Grzybowie.

Gratulujemy i mamy nadzieję, że kurs spełni Wasze oczekiwania.